Д- Баланс (DE-BALANS)

дієтична добавка

ДБАЛАНС (DE-BALANS)

Діючі компоненти:

вітамін D3 (холекальциферол) масляний розчин 15 ml (мл), 1250 mcg (мкг) — 50 000 IU (МО).  

1крапля=2,5 mcg (мкг) — 100 IU (MО), 1 піпетка=50 mcg (мкг) — 2000 IU (МО).

Допоміжні речовини: суміш токоферолів (E 306).

Вітамін D3 допомагає організму краще засвоювати кальцій, який надходить з їжею та відіграє важливу роль у зміцненні кісток і зубів. Крім того, стан кісткових тканин плода безпосередньо залежить від рівня вітаміна D у жінки під час вагітності. Вітамін D3 запобігає появі рахіту і затримки фізичного розвитку у майбутнього малюка. Вітамін D3 позитивно впливає на імунну систему, підвищуючи захисні властивості клітинної мембрани, також впливає на серце і кровоносні судини, зменшує ризик розвитку діабету, профілактика онкології у жінок.

У яких випадках рекомендується приймати ДБаланс?

ДБаланс рекомендується приймати у комплексному лікуванні і для профілактики захворювань:

Дефіциту вітаміну D; рахіту і рахітоподібних захворювань; цукрового діабету та онко захворювань, в тому числі раку молочної залози, при підвищеній втомлюваності, схильності до депресивних станів, апатії, підвищених фізичних навантаженнях, частих простудних захворюваннях, дефіциті сонячних променів, особливо в холодні періоди року. Для профілактики остеопорозу, в комплексному лікуванні захворювань м’язової і опорно-рухової систем, переломах і травмах. Жінкам в постменопаузі для профілактики остеопорозу.

Спосіб застосування:

Дітям:

Профілактика та лікування дефіциту вітаміну D  5-10 крапель на день (1крапля=100 IU (MО)), 500-1000 IU (MО) під час їжі, в залежності від віку та маси тіла.

дорослим:

Д-Баланс приймають всередину під час їжі.

Рекомендована доза для корекції дефіциту вітаміна D в залежності від вмісту його рівня в крові див. таблицю

При рівні вітаміну D — 30 ng (нг)/ml (мл) і вище  2000 IU (MО) (по 1-ій пипетці на день) під час їжі
При рівні вітаміну D 20-29 ng (нг)/ml (мл)50000 IU (MО) 1 флакон одноразово на тиждень під час їжі або прийом протягом тижня(7000 — 10000 IU (MО) на день — тривалість 4 тижня
При рівні вітаміну D нижче 20 ng (нг)/ml (мл)50 000 IU (MО) 1 флакон одноразово на тиждень під час їжі або прийом протягом тижня(7000 — 10000 IU (MО) на день —  тривалість 8 тижнів
Профілактика дефіциту вітаміну Dпо одній піпетці через день (1 піпетка -2000 IU (МО)) під час їжі

В індивідуальному випадку дози може призначати лікар: доза і періодичність прийому підбирається в залежності від ступеня недостатності вітаміну D і протоколу лікування різних захворювань.

Застосування при вагітності та годуванні груддю:

При вагітності і грудному вигодовуванні добова доза становить 5-10 (1крапля=100 IU (MО) крапель на день 500-1000 IU (MО) під час їжі.

При вагітності не слід застосовувати вітамін D3 у високих дозах через можливість прояву тератогенної дії у разі передозування.

З обережністю слід призначати вітамін D3 у період лактації, так як при застосуванні препарату в високих дозах у матері-годувальниці можливий розвиток симптомів передозування у дитини.

Протипоказання: гіпервітаміноз вітаміну D, при гострих і хронічних захворюваннях печінки, при гострих і хронічних захворюваннях нирок, при нирковій недостатності, гіперкальціємії, гіперкальціурії.

Форма випуску: краплі, флакон з піпеткою 15 мл.

Умови зберігання: при температурі не вище 25 ° С.

Після відкриття флакона зберігати в холодильнику при температурі 2-8 С і використовувати протягом 5-ти місяців з моменту відкриття.

Виробник: Грікар Кемікал C.р.л. Італія, GRICAR CHEMICAL S.r.l.