Гаммафертил (GАММАFЕRTIL)

Гаммафертил (GАММАFЕRTIL)
Інструкція по застосуванню
склад:
Кожні 2 таблетки містять біологічно активні компоненти: L-карнітин — 600 мг(mg), L-аргінін — 500 мг(mg), L-глутатіон — 80 мг(mg), Цинк — 45 мг(mg), Вітамін Е 72 мг(mg), Коензим 010 — 30 мг(mg), Фолієва кислота 0,8 мг(mg), Селен — 54,8 мкг(mcg), Вітамін В12-4 мкг(mcg).
Фармакологічна дія:
Результати клінічних досліджень показали, що прийом біологічно активних компонентів, що входять до складу ГАММАФЕРТИЛА, можуть привести до істотного поліпшення якісних і кількісних показників сперми і до повної нормалізації спермограми.
L Карнитин — синтезується в організмі і є джерелом енергії для сперматозоїдів. Збільшує рухливість і кількість сперматозоїдів.
L аргінін — життєво важлива амінокислота, в якій організм потребує великих кількостях. Дослідження показали, що ця амінокислота може поліпшити рухливість і збільшити кількість сперматозоїдів. L аргінін може конвертувати азот в оксид азоту (NО), таким чином підтримуючи хороший потік крові в чоловічих статевих органах і сприяючи нормалізації ерекції.
L-глутатіон і селен — є сильними антиоксидантами, які пов’язують і нейтралізують вільні радикали. Обидва антиоксиданту в ряді досліджень показали свої властивості в поліпшенні мобільності сперматозоїдів.
Коензим Q10 — збільшує кількість сперматозоїдів і покращує їх рухливість, тим самим посилюючи функцію запліднення.
Цинк поряд з антиоксидантною дією і участю в ряді біохімічних процесів організму, покращує прогресивну рухливість сперматозоїдів і підвищує рівень чоловічого гормону тестостерону, який грає ключову роль в сперматогенезе.
Вітамін Е покращує рухливість сперматозоїдів, збільшує їх здатність проникати в яйцеклітини, має антиоксидантну дію.
Фолієва кислота — відіграє ключову роль в процесах розподілу і розвитку клітин, а також в метаболізмі нервової тканини. Останні дослідження, проведені в Голландії, показали, що фолієва кислота збільшує кількість нормальних сперматозоїдів.
Вітамін В12 нормалізує гормональний баланс, грає важливу роль в синтезі гормонів, зокрема, тестостерону, підвищує імунітет, відновлює функціонування клітин простати.
Спосіб застосування та дози:
По 2 таблетки на день під час прийому їжі або після їжі, запиваючи невеликою кількістю рідини. Для оптимального поліпшення фази сперматогенезу тривалість прийому повинна бути не менше 3 місяців.
Побічні ефекти:
Під час прийому ГАММАФЕРТИЛА будь-яких побічних явищ не спостерігалося.
Протипоказання:
Індивідуальна гіперчутливість до якогось одного з компонентів.
Термін придатності: 3 роки.
Умови зберігання: Зберігати в прохолодному і сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці.
Форма випуску:
У картонній упоковка 6 блістерів. У кожному блістері 10 таблеток.
Виробник:
Gricar Chemical Sri, Via San Giuseppe 18/20, Brugherio (MBi), Italy.