LadyFlor — Описание

Що таке LadyFlor? LadyFlor є комбінованим метаболічно активним засобом, в 1 вагінальній свічці містяться такі біологічно активні
компоненти:
Масло зеленого чайного дерева 50 мг Масло обліпіхи ЗО мг
Ромашка лікарська 45 мг
Календула 50 мг
Шавлія лікарська 40 мг
Lactobacillus Rhamnosus 10 мг
Lactobacillus acidophilus 5 мг
Bifidobacterium bifidus 5 мг
Важкі масла 1765 мг
Загальний 2000 мг
Як діє LadyFlor? Дія LadyFlor обумовлена біологічно активними компонентами в його складі. Масло чайного дерева має антимі-кробну, антисептичну та протигрибкову дію,а також прекрасно загоює рани і опіки. Масло чайного дерева за рахунок складових компонентів широко застосовується при грибкових кольпітах, вульвовагінитах, ендометріозі, вагінапьних ерозіях, кандидозах і сухості вагіни. Масло обліпіхи грає велику роль при відновленні і загоєнні слизової оболонки, також має ротизапальний, знеболюю¬чий і захисний ефекти. Масло обліпіхи широко використовується при запаленні та ерозії слизової оболонки піхви, каналу шийки матки, матки. Ромашка лікарська має виражений протизапальний,анти¬бактеріальний та седативний ефекти. Саме тому ромашка при молочниці набула широкого застосування. Фармакологічна дія ромашки лікарської обумовлена комплексом речовин, які входять до її складу, таких як хамазулен і мітрцин. Хамазулен сприяє посилен¬ню регенеративних процесів, а також має протиалергічну дію. Екстракт календули, призначений для ефективного відновлення захисних функцій організму і активізації обмінних реакцій. Застосо¬вується при сухості піхви, поліпах. Екстракт календули застосо¬вується для профілактики жіночих захворювань, поліпшення якості інтимних відносин, при циститі. Шавлія лікарська має в’яжучу, дезинфікуючу, протизапальну, ранозагоювальну і кровоспинну дію. Шавлія лікарська широко використовується при запальних процесах піхви, ерозії шийки матки і молочниці. Лактобактерм рамнозус (Lactobacillus rhamnosus) — вид грампозитивних анаеробних неспороутворюючих бактерій, які мають високі адгезивні властивості щодо вагінапьних епітеліоцитів. Lactobacillus rhamnosus мають здатність продукувати бактеріциноподібні речовини, які нормалізу¬ють вагінальну мікрофлору, відновлюють природне кисле середови¬ще в піхві (pH 3,8-4,5) і підвищують стійкість слизової до впливу патогенних мікроорганізмів. Лактобактерії ацидофільні (Lactobacillus acidophilus) — є грампозитивними анаеробними неспороутворюючими лактобактеріями, що формують здорову мікрофлору піхви, підтримують кисле середовище (pH 3,8-4,5) в піхві і пригнічують ріст умовно патогенних мікроорганізмів. Lactobacillus acidophilus мають здатність ферментувати глікоген епітелію піхви до молочної кислоти. В результаті в піхві підтримується (pH 3,8 — 4.5), який не тільки несприятливий для патогенних мікроорганізмів, але так само є оптимальним для життєдіяльності Lactobacillus acidophilus. Lactobacillus acidophilus в процесі життєдіяльності також виробляють бактеріоцини і перекис водню, які надають бактерицид¬ний ефект щодо патогенної мікрофлори. Bifidobacterium bifidus є представниками нормальної мікрофлори слизової оболонки піхви.
. Основною їх особливістю є синтез молочної кислоти, яка пригнічує інші мікроорганізми. При застосуванні ці бактерії колонізують поверхню слизової оболонки і діють переважно на ряд патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів.
У яких випадках рекомендується приймати LadyFlor?
• Ерозії
• Кольпіти
* Ендоцервіцити
• Ендометрит
• Ектропіон
* Гострі, підгострі, хронічні вульвіти і вагініти
• Постменопауний атрофічний вагініт
* Бактеріальний вагіноз ,після проведення антибактеріальної терапії
* Вагінальні виділення неясної етіології
• Кандидоз легкого та середнього ступеня тяжкості і профілактика рецидивів кандидозу.
* Порушення мікрофлори піхви (після антибактеріальної місцевої або системної терапії антибактеріальними або хіміотерапевтичними препаратами).
* Підготовка до проведення планових гінекологічних операцій і передпологовій підготовці вагітних жінок, що входять до групи ризику щодо запальних захворювань.
Як використовувати LadyFlor? Рекомендується починати терапію через кілька днів після закінчення менструації, щоб не переривати курс лікування. Свічки вводять глибоко у піхву ввечері перед сном. При вираженій сухості слизової оболонки піхви перед застосуван¬ням свічку можна змочити у воді.
При інфекціях, вагінальних виділеннях, після антибіотикотерапії для відновлення мікрофлори призначають по 1-2 шт. вагінальних свічок в день. Курс лікування 6-12 днів. При атрофічному вагініті і вагіналь¬них виділеннях в період менопаузи і постменопаузи терапевтична доза -1 свічка 1 раз на добу. Курс лікування 6-12 днів, після закінчен¬ня курсу продовжують введення підтримуючої дози, по 1 свічці 1-2 рази на тиждень. При необхідності через 1-2 тижні можна провести повторний курс лікування, проте зазвичай цього не потрібно, так як екзогенні лакгобактерії добре приживаються і підтримують достатню популяцію для підтримки нормального складу мікрофлори піхви.
На час лікування препаратом рекомендується утримуватися від статевих контактів або використання бар’єрних методів контрацепції. Коли не рекомендується вживаати LadyFlor?
При підвищеній чутливості до компонентів.
Які побічні явища можуть спостерігатися при прийомі LadyFlor?
Під час використання можуть спостерігатися алергічні реакції на компоненти.
Яка форма випуску у LadyFlor?
LadyFlor випускається у вигляді вагінальних свічок, в картонній упаковці. У кожній упаковці 10 свічок.
Як зберігати LadyFlor?
LadyFlor спід зберігати в прохолодному, недоступному для дітей місці. Температура зберігання не більше 25°С.