ЛЕФОЛАТ(LEFOLAT)

Склад: Кожна 1 таблетка містить:
Діючі речовини:
L-метилфолат ( Calcium-L-Methylfolate) — 400 мкг.
Допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна , діоксид кремнію , стеарат магнію рослинного походження , дикальційфосфат .

Фолати не синтезуються в організмі, і їх потрібно приймати з їжею або харчовими добавками. Фолієва кислота не є метаболічно активною. Тільки тетрагідрофолат та його похідні мають біологічну активність, а сама фолієва кислота не є біологічно активною сполукою. Фолієва кислота бере участь у клітинному обміні
Фолати повинні піддаватися конверсії. L-метилфолат має ряд переваг — це насправді біологічно активна форма, яка проникає безпосередньо в організм і має оптимальні ефекти.
L-метилфолат має такий самий оптимальний ефект у пацієнтів з гомозиготним та або гетерозиготним генотипом 677C T поліморфізмом. Ефективність та безпека L-метилфолату під час вагітності аналогічна ефективності фолієвої кислоти. Однак, на відміну від фолієвої кислоти, L-метилфолат краще засвоюється і не викликає дефіциту вітаміну В12. У деяких випадках (генотип, інші фактори) найвища концентрація активного метаболіту в плазмі крові вища, ніж при використанні аналогічної дози фолієвої кислоти при прийомі L-метилфолату. Якщо рівень гомоцистеїну збільшується в аналізі крові, потрібно рекомендувати в комплексі з курсом вітаміну В12. до тих пір, поки рівень гомоцистеїну не впаде до нормальних значень.
Фолієва кислота — це амінокислота, яка попереджує вади розвитку плоду під час вагітності(дефекти нервової трубки плоду,розчеплення верхньої губи(заяча губа), дефекти твердого піднебіння(вовча паща), сприяє нормальному кровоутворенню, обміну гомоцистеїну, нормальній психологічній активності(попереджує депресивні розлади), нормальному функціонуванню імунної системи, відіграє значну роль у діленні клітин.

Показання: харчові обмеження або неправильне харчування, а також дефіцит фолієвої кислоти, профілактика авітамінозу та гіповітамінозу, а також дефіцит мікроелементів та мінералів у період планування вагітності(попередження вад розвидку плоду), вагітності та після лактації.
Також рекомендується у випадках розладів фертильності чоловіків і жінок та підвищення рівня гомоцистеїну. Для здорового розвитку плоду.

УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ТА ЛІКУВАННЯ:
Добова рекомендована доза: : 1 таблетка з достатньою кількістю води 1 раз на день.
Протипоказання: індивідуальна чутливість до будь-яких компонентів продукту та особи, які не досягли 18 років.
УВАГА: Зберігати при температурі не вище 25° C, у сухому, захищеному від сонячного світла та недоступному для дітей місці.

Не використовувати після закінчння терміну придатності, який зазначено на упаковці.
Лефолат не замінює нормальне харчування.Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Проконсультуйтеся з лікарем під час вагітності та лактації, під час інших захворювань.
Рекомендовано від 18 років.

Даний засіб є біологічно активною добавкою і не є ліками.

ФОРМА ВИПУСКУ: таблетки №30, блістер (2х15) у картонній коробці.
Виробник: Грікар Кемікал C.р.л. Італія, GRICAR CHEMICAL S.r.l. Via S.Giuseppe 20047 Brugherio(Milano) Italia