Трілонг 750

Що таке Трілонг 750?

Трілонг 750 є біологічно активною речовиною. 1 таблетка містить наступний біологічно активний інгредієнт: екстракт якірців сланких Tribulus Terrestris- 750 мг (еквівалентно 337,5 мг фуростанолових сапонінів) . Як діє Тріпона 750? Екстракт Tribulus Terrestris (якірці сланкі) джерело глікозидів, стероїдних сапонінів (в основному протодіосцин і протограциллін, а також діосгенін, рускогенін, гітогенін і тігогенін), рослинних алкалоїдів і біофлавоноїдів. Трілонг 750 не є гормональним продуктом, але активний інгредієнт протодіосцин збільшує синтез тестосте¬рону, сексуальне бажання, покращує ерекцію, збільшує кількість і рухливість сперматозоїдів у чоловіків, а у жінок, збільшуючи синтез естрогенів , робить позитивний вплив на жіночу ендокринну систему і відстрочує наступ менопаузи у жінок передклімактеричного віку .полегшує психоемоційний стан при клімактеричному синдромі. Трілонг 750 відображає загальне доповнення і стимулюючий ефект — підсилює силу і життєздатність організму, активує анаболічні процеси. Крім того, він усуває порушення сексуальної функції, відображає ефекти афродизиака і збільшує лібідо. Протодіосцин в організмі перетворюється в багатофункціональний натуральний стероїд дегідроепіандростерон (DHEA) що, в свою чергу, посилює синтез тестостерону і дигідротестостерону (андрогенні гормони). З віком в організмі синтез дегідроепіандростерона знижується. Це найважливіша причина збільшення ваги (ожиріння) і зниження сексуального бажання. Вторинні андрогенні ефекти протодіосціна, пов’¬язані зі збільшенням рівня лютеїнізуючого гормону (ЛГ), що виділяється в головному мозку. У свою чергу, він збільшує синтез тестостерону і дигідротестостерону, а також естрадіолу. Прийом Трілонг 750 активує синтез внутрішнього гормону і захищає організм від нестачі цього важливого гормону і збільшує сексуальне бажання. У той же час під впливом андрогенних гормонів відбувається процес швидкого збільшення м’язової маси, змен¬шення жирової тканини і підвищення імунної системи.

У яких випадках рекомендується Трілонг 750? Трілонг 750 рекомендується в рамках комплексного лікування і профілактики в наступних випадках: • Сексуальна дисфункція у чоловіків (сексуальна слабкість, ідіопатична олігоастенотератозооспермія і азоо- спермія під час імунологічного безпліддя, зниження лібідо, відсутності сили і слабкої ерекції • Гормональне безпліддя яєчникового походження у жінок, фри гідність, посткастраційному і клімактеричному синдромі зі значно вираженими неврастенічними і вазомоторними реакціями • Зниження внутрішнього синтезу тестостерону в організмі в результаті побічних ефектів при прийомі препаратів стероїдів • При зниженні резистентності організму до психічних і фізичних навантажень, при зниженні працездатності в період інтенсивних занять спортом, в реконвалесцентного період після тривалих і важких хвороб • Під час дислипопротеїнемії (коли рівні ЛПНЩ і холестерину високі)

Як приймати Трілонг 750? Трілонг 750 не призначається до 18 років. Дорослим по 1 таблетці після їжі 2 рази в день, запиваючи достатньою кількістю води. Коли не рекомендується приймати Трілонг 750? Гіперчугливість до інгредієнту, під час вагітності, період лактації та діти до 18 років.

Які побічні явища можуть спостерігатися при прийомі Трілонг 750? Рідко, алергічні реакції, нудота.

Які особливі показання має Трілонг 750? одночасне застосування з лікарськими засобами, які стимулюють овуляцію у жінок і з активацією сперматоге¬незу у чоловіків, веде до взаємного посилення їх ефектів. Яка форма випуску у Трілонг 750? Трілонг 750 таблетки № 60. Картонна коробка з вкладишем.

Як зберігати Трілонг 750? Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С. Трілонг 750 не включений в список допінгу, тому його можна використовувати до і під час спортивних змагань.