Ультрамен (ULTRAMEN)

Ультрамен (ULTRAMEN™)
Що таке Ультрамен ? Ультрамен є комбінованим метаболічно активним засобом, кожна 1 таблетка якого містить наступні біологічно активні компоненти:
serenoa repens fructuum extract (екстракт плодів пальми повзучої) — 400 мг, ortica dioica (nettle) root extract (екстракт кореня кропиви дводомної) — 250 мг, лікопін — 3 мг, цинк — 12,5 мг, селен — 15 мкг.
Як діє Ультрамен? Дія Ультрамен обумовлено в його складі біологічно активними компонентами.
Екстракт плодів пальми повзучої (serenoa repens fructuum extract) є неконкурентним інгібітором 5-альфа-редуктази 1-го типу. Порушує перетворення тестостерону в дигідротестостерон, стимулюючий проліферацію клітин передміхурової залози. Володіє антиандрогенними властивостями, які вибірково проявляються на рівні передміхурової залози. Не викликає змін гормонального балансу в крові, не впливає на гіпоталамо-гіпофізарну систему. Надає також протизапальну дію, зменшуючи синтез простагландинів за рахунок інгібування активності фосфоліпази А-2 і вивільнення арахідонової кислоти, зменшує проникність судин і набряк тканини залози. Володіє антиестрогенної активністю. Сприяє зменшенню інтенсивності симптомів доброякісної гіперплазії передміхурової залози і зменшення її розмірів.
Екстракт кореня кропиви дводомної (ortica dioica (nettle) root extract) впливає на метаболічні процеси, знижує проліферацію клітин і гальмує прогресування збільшення передміхурової залози, запобігає процесам запалення в залозі. При доброякісної гіперплазії простати підвищує обсяг відокремлюваної сечі, збільшує потік і знижує залишковий об’єм сечі.
Лікопін є неспецифічним антиоксидантом, що уповільнює перекісні процеси в тканинах, стабілізуючим структуру ДНК. Забезпечує стабільність міжклітинних взаємодій. Активує захисні клітини імунітету.
Селен — важливий елемент антиоксидантного захисту організму, має антитоксичну дію.
Цинк бере участь у метаболізмі і стабілізації клітинних мембран, забезпечує надійну роботу імунної системи.

У яких випадках рекомендується приймати Ультрамен? Ультрамен рекомендується приймати в складі комплексного лікування і профілактики:

 • доброякісної гіперплазії передміхурової залози (I і II стадії)
 • хронічного простатиту (для усунення дизуричних симптомів, в т.ч. розладів сечовипускання, нічний поллакіуріі, больового синдрому)
  Як приймати Ультрамен? Ультрамен приймається всередину, після їжі, не розжовуючи і запиваючи невеликою кількістю води в одне і теж час. Рекомендується приймати 1 таблетку Ультрамен 1 раз в день.
  Коли не рекомендується приймати Ультрамен? При підвищеній чутливості до компонентів, дитячому і підлітковому віці, під час вагітності і період годування груддю. Ультрамен призначений виключно тільки для дорослих чоловіків.
  Які побічні явища можуть спостерігатися при прийомі Ультрамен? Під час прийому можуть спостерігатися алергічні реакції на компоненти.
  Яка форма випуску у Ультрамен? Ультрамен випускається у вигляді таблеток, в картонній упаковці. У кожній упаковці 30 або 60 таблеток.
  Як зберігати Ультрамен? Ультрамен слід зберігати при температурі не вище 25 ° С, в недоступному для дітей місці. Не застосовувати Ультрамен після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.
  ВИРОБНИК: Gricar Chemical, Italy.